Konkurs za posao

Qvattro company d.o.o. oglašava potrebu radnika na sledećim pozicijama:

Vozač kamiona

Mesto zaposlenja: Beograd

Uslovi za kandidate:

  • minimum SSS
  • važeća vozačka dozvola C kategorije
  • minimum 2 godine iskustva u vožnji teretnih vozila C kategorije na teritoriji Beograda
  • bez krivičnog gonjenja i bez zabrane upravljanja vozilom

Prodavac/trgovac u maloprodaji

Zadaci radnog mesta:

  • Prijem robe
  • Slaganje, izlaganje robe
  • Rad na kasi, delikatesu
  • Komunikacija sa potrošačima i njihovo usluživanje
  • Redovno održavanje higijene maloprodajnog objekta
  • Pregledanje rokova, redovno ažuriranje i praćenje cena

  • Poželjna srednja škola
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Poželjno radno iskustvo u obavljanju istih poslova
  • Precizna i organizovana osoba, sposobna da uredno vodi svu potrebnu evidenciju i obavlja sve radne zadatke
  • Poznavanje artikala mešovite robe (prehrambeni proizvodi)

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost za učenje, usavršavanje i sticanje novih znanja radom u firmi koja je jedna od lidera u branši
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja u skladu sa radom i zalaganjem
  • Mogućnost početka rada - odmah

Prodavci potrebni na više lokacija u Beogradu. Razgovori oko uslova će se obavljati u sedištu preduzeća na Novom Beogradu.

Ohrabrujemo vredne i organizovane osobe koje nemaju sva neophodna iskustva i znanja da se prijave na ovaj konkurs jer smo spremni da jednom broju kandidata omogućimo usavršavanje kroz rad.

Prijave slati elektronski ili zvati na telefon 011/318-97-39 svakim danom od 7 do 15h.

Radnik obezbeđenja

Nudimo sledeće uslove:

  • prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog radnog dana
  • nema probnog tj. neplaćenog perioda
  • početna zarada 30.000 dinara
  • isplata u celosti između 5-og i 10-og u mesecu za prethodni mesec
  • rad se obavlja u dve smene (nema noćnog rada tj. treće smene)

Kontakt telefon: 062/883-81-06

Rok za konkurisanje: 15.11.2017.

Menadžer kategorije

Opis posla:

  • Analiza prodaje i profita artikala u okviru kategorije roba
  • Definisanje marži i prodajnih cena za odgovarajuće artikle
  • Praćenje zaliha i koeficijenta obrta
  • Vođenje dokumentacije koja prati nabavku
  • Pregovori sa dobavljačima, nabavka određenih kategorija roba
Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj firmi, popunite prijavu:
Izaberite Vaš CV